Leden 2013

Jezero Illiona

5. ledna 2013 v 21:40 | Chessie |  Hra
Nad jezerem se téměř vždy vznáší hustá a studená mlha, při které dohlédnete stěží na 3 metry před sebe. Když se mlha náhodou zvedne, prostě musíte být ohromeni krásou jezera, která se po většinu roku skrývá. Jezero je čisté a v noci odráží hvězdnou oblohu, která se odtud dá skvěle sledovat - pokud není mlha. Též třpyt jezera ve slunečním i měsíčním světle stojí za to zahlédnout.
Jsou tu časté deště a v okolí jezera roste hlavně tráva.
V Illionském jezeře se nachází poměrně velký ostrov, na který ještě nevstoupila živá noha.

Zvěř: Nachází se zde spousta podivných zvířat. např.: 2 druhy vodních draků (zatím nejpojmenovaní), mnoho druhů ryb, na břehu pár divokých i zdivočelých vlků a samozřejmě obyčejná vysoká. Nachází se zde i tvorové, které svět ještě neviděl...>>Hrát>>


Illionské údolí

5. ledna 2013 v 12:24 | Atilla |  Hra
I tudy protéká Denyra, tentokrát v krásných meandrech a obklopená vrbičkami.
Je tu dostatek zvěře, pohybují se zde hlavně zajíci, občas vysoká zvěř a lasičky jen opravdu vyjímečně. Není divu, že pravě sem se rádi vrací vlci. Je to tu pro ně skoro jako ráj na zemi.Sbíhají se zde hlavně vládci země a občas i vody.
Píšeme do komentářů ;

Zvěř: Draků je zde jenom zřídka,žijí zde jeleni,lamy,srnci a všeljací drobní tvorové


>>HRÁT>>


Thaletonská pláň

5. ledna 2013 v 12:11 | Atilla |  Hra
Na Thaletonské pláni je většinou ta nejvyšší sněhová pokrývka v Atlancii. Dosahuje až tří metrů a to hlavně v létě, kdy jsou zde překvapivě největší mrazy. Právě tímto je pláň vyjímečná. Zatím nikdo nedokázal vysvětlit, proč tomu tak je, navíc, když je pláň v nížině. Možná je zvláštní klima způsobené všudypřítomnou magií, která je tu ve všem doslova nasáklá.
Najdete tu především polární lišky, které si hloubí nory ve sněhu. Není žádnou vyjímkou, že se k nim do domečku najednou propadnete.
Protéká tudy řeka Denyra. Místy si tvoří tunely ve sněhu, ale většinou je sněhová pokrývka okolo řeky o poznání nižší než jinde.
Píšeme do komentářů ;D

Zvěř: Žijí zde sněžní a ledoví draci, kteří mají své nory asi pět metrů pod zemí, jinak malá zvířátka kromě soba

>>HRÁT>>


Illionská savana

5. ledna 2013 v 12:00 | Atilla |  Hra
Jako v každé savaně i zde můžete narazit na vyšší rostliny velmi zřídka. Když už se Vám to poštěstí, bude to pouze zakrslý keř či nízký strom. Častější je tu nažloutlá tráva většinou pokrytá jinovatkou nebo nečervenalá hlína obarvující všechny příchozí. Vlci i elfové si odtud často odnášejí červeně zbarvené nožky, které se dají velice snadno umýt.
Píšeme do komentářů ;D

Zvěř: Nachází se zde Chir-lee čili druh draka a jinak obyčejná zvířata ze savany

>>HRÁT>>


Atellenské ledové pláně

5. ledna 2013 v 11:24 | Chessie |  Hra
Ta největší pustina, na jakou můžete narazit. Ledové pláně jsou celé z ledu a nikde nenarazíte na kousek hlíny ani trávy, ať už je jakékoliv roční období. Na podzim, v zimě a na začátku jara je zde cca 1m vysoká sněhová pokrývka.
Herně píšeme do komentářů :))
V těhle místech severněji se nachází i veliké město, kterému vládne sám vládce ledu

Zvěř: Nachází se zde rafoni píchaví a pár dalších druhů draků, sem tam i něací sněžní králíci, vzácně i sobi


>>HRÁT>>


Větrné hory

5. ledna 2013 v 11:15 | Chessie |  Hra
Jak již z názvu vyplývá, ve větrných horách se v jednom kuse prohání silný vichr a to po celý rok. V zimě jsou zde časté laviny.
Na jaře, v létě i na podzim se zde vyskytuje zvláštní rostlina - leantoris, která má léčivé účinky na všechny zdravotní neduhy. Její nalezení není nijak obtížné. Rostlinu vyhledávají především elfové.
Čas od času se sem dostane nějaký kamzík. Nejzvláštnějšími obyvateli jsou však orli, v těchto končinách největší z celé Atlancie.