Venëa

3. dubna 2013 v 22:01 | Chessie |  Hráči

Víla

Povaha: Většinou tichá a nenápadná víla. Celkem samotářská, nemá mnoho "falešných" přátel,jen pár opravdových ale těm opravdu věří. Je celkem plachá a když narazí na nějakou bytost, s temnou energií, tak začne být nervózní a bojí se jí, ale zároveň se s ní snaží trochu spřátelit, poznat a pomoci jí od temnot, protože ví, že si to ta bytost zaslouží, protože každý je v jádru dobrý. Všem bytostem rozdává "světlo a barvy" (prostě dobrou náladu), proto se hodně často usmívá, ale ten smutný výraz v jejích očích je naprosto nepřehlédnutelný...
Je jasnozřivá - vidí auru a trochu čte myšlenky (zatím spíše jen skryté emoce), cítí energie a když potká někoho v "nouzi nejvyšší" (většinou to bývají právě ty temné bytosti), vezme "dobrou" energii - z nějakého místa, kde je jí hodně, z Vesmíru (tam je jí ještě více), ale nejčastěji svou vlastní, a pošle ji té bytosti.
Nemá ráda bojování.
Její životní cíl je zachránit co nejvíce bytostí před pádem do temnot.

Do svého osobního prostoru nikoho nepustí.


Příběh: Venëa je ve skutečnosti duše jedné čtrnáctileté holky, kterou nebavil její obyčejný život, tak se rozhodla vstoupit do světa fantazie. Nyní žije napůl jako člověk a napůl jako víla. Když se dostala do Atlancie, měla problém se kdekoli uchytit, nikde se jí nelíbilo a nikde si nenašla přátele. Zalíbilo se jí až u jezera Illiona, konkrétně u Stromu Přání.
1.úroveň

Pokročilý
2. úroveň

OblastPočet dovednostních bodůMaximální počet dov. bodů
Kvalita létaní780
Běh750
Hbitost780
Nenápadnost7140

> překonání pouště firinemo

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.