Červen 2015

Role playing

7. června 2015 v 21:13 | Ainariël |  Témata týdne
Není to jenom tělo, co tvoří člověka. Je pravda, že často chceme vypadat lépe, být vyšší, mít hezčí postavu. Ale... I kdybychom změnili náš vzhled, stejně by nám zbyly naše charakterové rysy. A právě těch se povětšinou snažíme zbavit. Tělo s nimi nic neudělá >> povaha zůstane.
Ale jsou tu i způsoby, jak si zahrát úplně na někoho jiného, třeba i s jinými vlastnostmi a shopnostmi. Určitě bychom sem mohli zařadit tzv. role playing. V tom máte nějakou smyšlenou postavu, kterou můžete sami ovládat. Postava vám může být podobná nebo může mít naprosto jiné vlastnosti, zkrátka záleží jen a jen na tom, jak s ní zacházíte. A také na vaší fantazii.
Na internetu najdete role playingových her spousty. Můžeme k nim zařadit i naší Atlancii, která ovšem má specifický charakter - je totiž založená na psaní. Pokud rádi vytváříte příběhy a třeba chcete na chvíli vyzkoušet být "v cizím těle", zahrajte si s námi! :))
Na role playing můžeme narazit nejen na internetu, můžete ho zažít i na vlastní kůži. Vyzkoušejte LARP, live action role playing, a zažijte dobrodružství a zábavu své postavy naživo.