Plány na Atlancii

4. října 2015 v 21:39 | Ainariël |  Novinky
Yo! Mám trochu smutný pocit z toho, že náš poslední článek vyšel ještě před prázdninami a od té doby se na Atlancii nic ani nehlo. Je to škoda, protože podle mě má velký potenciál. Kdyby vše jen klapalo podle plánu...
Můžu mít tunu nápadů na skvělé články, ale ani ty s RPG hrou tak nepohnou. Respektive s ní vůbec nesouvisí, jsou jenom jejím doplněním. Tedy měly být. Momentálně tvoří většinu našich stránek na blogu. Atlancii teď chybí jedna důležitá věc, která by s virtuálním světem dokázala hýbat. A to jsou hráči ochotní hrát, nejlépe s velkým množstvím nápadů a hlavně s chutí do plnění nejrůznějších misí.

Tímto článkem si chci ujasnit, kam chci letošním rokem Atlancii zavést a možná, jak jí změnit nebo snad i rozpohybovat.
Bude to přehled možná spíš pro mě samotnou. Často mám moc velké nároky a jsem zvědavá, co se mi podaří splnit.

1. Akce na Atlancii - odhalení tajemství ostrova na jezeře Illiona
Už v minulém článku jsem nechala zmínku o tom, že plánuju vymyslet super-epický quest. Čeho se bude týkat ale psát nemohu, protože by to všem zkazilo překvapení ;)
Radost mi kazí jen to, že quest vzhledem k nedostatku hráčů je dost daleko v nedohlednu... Ach jo.
2. Série příběhů
Poslední dobou mám pocit, že moje práce nemá žádné výsledky. Stejně tak moje slohová úroveň možná dost klesla. Chce to cvičit... Řešením pro mě bude prostě víc psát. A co jiného, než moje oblíbené příběhy. Nejspíš nebudu zabíhat do žádných super myšlenek o super civilizacích, prostě si jen chci procvičit psaní a dokázat si, že pořád dokážu něco pěkného napsat.
3. Upravování virtuálního světa
Tento bod se už snažím spolu s Vëneou udržovat v chodu docela dlouho, ale... Vždy se to nějak zasekne. Jednou není čas, podruhé nálada nebo motivace. Snad se to podaří znovu posunout alespoň o malý kousek dopředu.
4. Focení míst do Atlancie
Opět se vydat někam do přírody a vyfotit zajímavá místa. Možná by se to dalo spojit s nějakou super výpravou...
5. Zvýšení aktivity
Moje aktivita na blogu poslední dobou taky byla nic moc. Věnuji mu čas vlastně jen tehdy, když mám čas a chuť něco psát. Možná že je to tak dobře, protože psát bez chuti snad ani nejde. Ale přesto bych Atlancii přeci jen mohla věnovat víc energie místo jiných záležitostí, které jsou mi ještě naprosto k ničemu.
6. Další ankety
Které budou zajímavé a možná nám pomohou i něco zjistit.

Cíl je stanoven a čas běží. Zbývá už jen proběhnout trasu.

Pozn. Atilla:
7.Jak hrát
Už je to tu zmiňované,ale kdyby náhodou nenašel návod ke hře tak si stačí přečíst tento návod:
a, Vymyslete si svoji postavu a určete jí všechny dovednosti.( případně třeba i její příběh)
b, Pošlete to na e-mail atlancie: atlancie@email.cz
c, Počkejte než vaší postavu zveřejníme do hráčů.Max. 1 den, kdyby jsme tam prostě nebyli ani ten jeden den běžte rovnou na další krok
d, Najděte kde se hraje, do komentářů vpište nahoru jméno vaší postavy a navažte na příběh který je zrovna rozepsaný(momentálně se hraje na jezeru Iliona)
 


Komentáře

1 Kelsie | 24. listopadu 2015 v 9:03 | Reagovat

Ahoj já bych se chtěla zapojit do této RPG hry, ale nemám e-mail páč mi nefunguje. Jestli by jste mi mohli vytvořit postavu.
Byla bych okřídlený jednorožec s magií elektřina. Ráda si odpočinu od školy.

2 Ainariël | E-mail | Web | 24. listopadu 2015 v 21:34 | Reagovat

[1]:Skvěle! Rádi přivítáme nové hráče :) K registraci ale potřebujeme trochu více údajů >> Najdeš je v tomto článku:http://atlancie.blog.cz/1211/jak-se-zaregistrovat
Nemusíš psát na mail, stačí napsat do komentářů, jak to dělají i ostatní ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.