Prolog

29. října 2015 v 23:10 | Ainariël |  Příběhy
Nikdy nevíš, co tě zítra potká. Budoucnost je vždy jiná, než si ji představuješ. I když si myslíš, že už se nic nemůže stát, pak jsi na omylu a tohle přesvědčení tě vyřadí ze hry. Všichni okolo tebe, tvoje okolí, "náhoda"… Je zvláštní, že nedokážeš odhalit přesně to, co se v nich ukrývá. Nakonec se můžeš spoléhat jenom sám na sebe.
Uběhlo mnoho let od doby, kdy žila naše generace. Přesně řečeno, to číslo si nedokáže nikdo z nás představit. Je to už přes několik set biliónů let do daleké budoucnosti. Lidská rasa už několikrát vymřela a zase se vyvinula do dokonalejší formy. Jako by každá katastrofa v historii Země chtěla udělat člověka silnějším. A nejen lidi… Postupem času se vytvářely různé další formy života, které člověka možná i překonaly. Objevili se estové, lixoni, reuneorové a přes 200 dalších ras podobných člověku, z nichž některé ještě ani nebyly pojmenovány.
Svět tvořilo několik civilizací, které mezi sebou často válčily. Rozdíly mezi nimi byly opravdu velké, jedni se spoléhali na techniku, druzí žili v souladu s přírodou.

Jen jedna věc zůstala stejná.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.