Listopad 2015

Lost Island

30. listopadu 2015 v 18:14 | Ainariël |  Hra
Ostrov se nachází uprostřed jezera Illiona. Obyvatelé Atlancie se o něj moc nezajímají, ale vyprávějící si různé pověsti. V jedné na něm prý straší mrtví elfové, další vypráví o tom, že se tu nachází ráj. Pravdou je, že nikdo na ostrov nevkročil a můžeme tedy jen hádat, co se na něm nachází. Kdo by byl tak hloupý (nebo odvážný) a vydával se do neznáma?
Ostrov zatím zůstává zahalený mlhou a tajemstvím.

>> Hrát >>


Lisny

30. listopadu 2015 v 14:31 | Attila |  Hráči

Zvláštní schopnosti:

Tento druh vlka se zdá jako obyčejný, ale není. Má jednu zvláštní schopnost. Každý tvor tohoto druhu, má a nosí u sebe stále nějaký zvláštní předmět jeho magie. Když si ho nasadí někdo bez této zvláštnosti, může na to dost zaplatit. Předmět, který má tvor této schopnosti nasazený, může jen tak znenadání začít zářit nebo něco podobného. Je to znamení toho, že právě může uzdravit, koho hráč bude chtít.

Rasa:

Vlčice

Povaha:

Je samotářka, nemá ráda hluk, je laskavá a když je potřeba, ráda nabídne pomoc. Má ráda přehled o věci
a když ví, že je skupina bezpečná, ráda se k ní přidá.

Příběh:

Narodila jsem se v malé smečce na severním pole. Když jsem byla malé vlče, moc jsem se nebavila s mými kamarády. Maminka mi vždycky říkala, že jsem velký samotář a že nemám moc kamarádů. Já se o to nezajímala. Když se smečka přemisťovala, byla velká zima. Při ktutém mrazu mi maminka uhynula vyčerpáním. Byli jsme hodně pozadu. Ve velké vánici jsme se s tatínkem a zbytkem smečky stratili. Měli jsme obrovský hlad a taky velké obavy. Nevěděli jsme co si ulovit. Šli jsme dál, ale neviděli jsme ani na krok. Všichni padali únavou a vyčerpáním.
Měla jsem poslední síly. Najednou se nademnou strhla lavina. Běžela jsem jak mi síly stačily. Se dvěma dalšími kamarády jsme se propadli pod vrstvu ledu a sněhu. Ostatní zůstali pod lavinou, bez pomoci, stracení. Při pádu jsem si zlomila tlapku. Uvědomila jsem si, že tu jsou mí přátelé, i když jsem jich kvuli mé samotářskosti neměla moc, třeba mi můžou pomoct. Řekla jsem si v duchu: Maminka měla pravdu, ale co teď když jsem v téhle jámě? Kamarádi zahlédli v dálce malé světýlko a řekli mi to. Půjdeme za tím světlem, třeba na něco narazíme. Odkulhala jsem se sama k tomu světlu, kamarádi si jen lízali rány. Najednou se přede mnou oběvila brána, kam asi může vést? Bez většího přemýšlení jsem do ní odkulhala. Do brány do Atlancie.

Během cesty portálem se mi záhadným jevem uzdravila tlapka. A získala jsem schopnost ovládat vítr.

Magie:

1. úroveň
20 m-bodů

Dovednosti:

Obor:počet dovednostních bodůmax. počet dovednostních bodů
Rychlost8130
Síla880
Vytrvalost790
Nenápadnost850

Sopečná oblast

29. listopadu 2015 v 10:07 | Attila
Tato další nelítostná krajina se nachází jižně od lávového pole a severně od hor Aien Ear. Jsou zde samé sopky a ukrutný žár který přežijou buď draci aneb. silní vládci ohně. Nachází se zde i město: Cloudnes Air. V tomto městě je něco málo přes 2 550 stálých obyvatel. Ale ne každý je tu spokojen. Tomuto městu hrozí záhuba kvuli vybuchujícím sopkám a hromadícího se popela. Jenže toto město nemůže jen tak splynout s krajinou. Toto město zde vystavěli první obyvatelé atelanesie-vládci ohně. S doměním, že toto město bude kvuli prostředí odolné před nájezdníky. Ale zbytek nedomysleli. Ale co teď. Nemůže se přece rozplynout jak pára nad hrncem. Musíš pomoct. A to rychle.

National Geographic

>>HRÁT>>


Lilieniny gejzíry

29. listopadu 2015 v 9:37 | Attila
Tyto gejzíry jsou velmi nebezpečné. Velké proudy horké vody vystřikují daleko do výšky a je velmi bolestivé se o ně spálit. Ještě k tomu nevystřikují v pravidelném intervalu. Ten, kdo chce toto pole překonat, musí být opravdu pevně odhodlaný a velmi bystrý. Na této smrtonosné plošině přežije pouze jediné zvíře - Drak z temnot. Je složen kdoví z čeho a přímo mistrovsky umí zabíjet. Když ho náhodou potkáte, funguje jen jedno: Černá magie vs Černá magie. Nic jiného na něj nefunguje. Kdo se do této nelítostné pustiny pustí, šance, že přežije, je mizivá.

>>HRÁT>>


Hory Aien Ear

29. listopadu 2015 v 9:22 | Attila
Tyto hory leží na samém západě jižně od sopečné oblasti. V těchto horách je zajímavé, že se zde velmi brzo stmívá bez ohledu na to jaké je období. Vítr zde vane rychle, ale ne moc silně. Tyto hory mají svojí pověst: O obřím drakovi, velkému vládci větru. Jeho sluhové jsou podle legendy velcí olli, kteří se v horách dají spatřit. Vládce je spolu s ostatními velkými vládci živlů zajišťují ochranu Atlancii. Vládci provádějí nábor bojovníků různých druhů a všechny osobně vycvičuje. V těchto horách se lechce stratíte a mají obrovitánské výškové rozdíly. Nachází se zde spoustu jezkyň, které můžou posloužit jako dočasné sídlo nebo schovávačka před větrem atd. Žije zde velká spousta zvířat s křídly, velmi rozmanitá škála draků. Žije zde i normální živočichové z lesa, ale kvuli málu rostlinstva jen zakrslejší tvarové.

>>HRÁT>>


Lávová pole

28. listopadu 2015 v 23:29 | Venëa
Lávová pole sousedí na severu s pouští Firiemo, na jihu se Sopečnou oblastí a na východě s Lilianinými Gejzíry. Tvoří tak pomyslný střed atellaneského pekla, horké a vražedné oblasti bez jediné kapky vody. Jsou zrádná, zrádnější než tekuté písky na poušti Firiemo. Zdají se být vyhaslá, avšak peklo nemůže mít chladné srdce. Je to jedna z mála oblastí, která je bezpečnější v noci než ve dne. Za denního světla totiž snadno přehlédnete červené světlo vyzařované doposud nezchladlými oblastmi. Jediné, co upozorní na nebezpečí, je žár. Avšak toto varování přichází zpravidla pozdě.
Kromě velmi odolných draků tu téměř nic není schopno přežít.

>>HRÁT>>


Leanorský les

28. listopadu 2015 v 8:58 | Attila
Tento les se nerozkládá na moc velké ploše, ale rostou zde podivné rostliny. Tento les se prozkoumává už dlouho, ale většina bytostí, které do tohoto lesa vstoupila, se již nevrátila. Když ano, tak zranění nebo požahaní od neznámých rostlin či zvířat. Ti co se vrátili tvrdí, že viděli duchy...

Na tomto místě se nachází velmi hustá a rozmanitá flóra neznámých druhů. Žijí zde normální menší živočichové z lesa a možná i tajemné bytosti, o kterých mluví přeživší.

>>HRÁT>>


Středové hory

28. listopadu 2015 v 8:46 | Attila
Středové hory jsou dalším územím atlancie, sice nejsou moc rozlehlé, ale jsou tu ohromné výškové rozdíly. Nachází se zde hodně jeskyní. Tyto hory jsou velmi častým sídlem větrných šamanů. Panuje zde silný a krutý vítr ve kterém se neudrží ani drak. Nikdo neví proč vítr je jen nad horami.

Kvuli extrémním podmínkám zde roste jen pomálu zakrslých stromů. A zvířata se zde spatří málokdy.

>>HRÁT>>


Bedeceret - ledové království

25. listopadu 2015 v 9:19 | Attila
Starý moudrý vládce ledu si před pěti lety založil vlastní LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ. Město se nachází nad velikou stží v Atelanských ledových pláních, která ještě nebyla prozkoumaná. Neví se jak je hluboká, ani kam vede. Vládce ledu je ochotný naučit svou magii někoho dalšího - ale nutno mít osvojenou vodu na pokročilého. Město má 1257 stálých obyvatel různých ras, nejčastěji vlků a draků. Mezi nimi je i vládce. Z trhliny vychází zvláštní energie, stále čeká na prozkoumání...

Upozornění: vílám zde můžou zamrznout křídla!Rhiannon Lacey

24. listopadu 2015 v 22:06 Hráči

Rasa:

Elfka

Povaha:

Rhiannon je milá, příjemná, mladá žena, která je vždy ochotna pomoci potřebným. Bohužel je spíše introvertní povahy a proto se málo kdy sama od sebe pustí do hovoru s někým jiným. Lidé, kteří ji neznají, si o ní proto myslí, že je namyšlená. To ale není pravda. Rhiannon se zajímá o bylinky a přírodní léčitelství a kdykoliv ráda svými vědomostmi pomůže. Skvěle si rozumí s přírodou a proto ji mají v oblibě zvířata.

Milulost:

Mladá Rhiannon je dcerou člověka a elfky. Její matka byla nucena ji opustit poté, co jejich město napadli lidé. Ještě než ji lidé zabili, odložila svoje dítě do jeskyně v lese. Rhiannon kupodivu zvládla přežít a zbytek dětství prožívala v souladu s přírodou. Za tu dobu se naučila poznávat rostliny, komunikovat se zvířaty a postupně se v ní začala probouzet magie Země. Když dospěla, rozhodla se vydat dál do světa, až narazila na magickou bránu do Atlancie.

1. úroveň
OblastPočet dovednostních bodůMaximální počet dov. bodů
Běh890
Hbitost5150
Rychlost560
Vytrvalost5
50