Lisny

30. listopadu 2015 v 14:31 | Attila |  Hráči

Zvláštní schopnosti:

Tento druh vlka se zdá jako obyčejný, ale není. Má jednu zvláštní schopnost. Každý tvor tohoto druhu, má a nosí u sebe stále nějaký zvláštní předmět jeho magie. Když si ho nasadí někdo bez této zvláštnosti, může na to dost zaplatit. Předmět, který má tvor této schopnosti nasazený, může jen tak znenadání začít zářit nebo něco podobného. Je to znamení toho, že právě může uzdravit, koho hráč bude chtít.

Rasa:

Vlčice

Povaha:

Je samotářka, nemá ráda hluk, je laskavá a když je potřeba, ráda nabídne pomoc. Má ráda přehled o věci
a když ví, že je skupina bezpečná, ráda se k ní přidá.

Příběh:

Narodila jsem se v malé smečce na severním pole. Když jsem byla malé vlče, moc jsem se nebavila s mými kamarády. Maminka mi vždycky říkala, že jsem velký samotář a že nemám moc kamarádů. Já se o to nezajímala. Když se smečka přemisťovala, byla velká zima. Při ktutém mrazu mi maminka uhynula vyčerpáním. Byli jsme hodně pozadu. Ve velké vánici jsme se s tatínkem a zbytkem smečky stratili. Měli jsme obrovský hlad a taky velké obavy. Nevěděli jsme co si ulovit. Šli jsme dál, ale neviděli jsme ani na krok. Všichni padali únavou a vyčerpáním.
Měla jsem poslední síly. Najednou se nademnou strhla lavina. Běžela jsem jak mi síly stačily. Se dvěma dalšími kamarády jsme se propadli pod vrstvu ledu a sněhu. Ostatní zůstali pod lavinou, bez pomoci, stracení. Při pádu jsem si zlomila tlapku. Uvědomila jsem si, že tu jsou mí přátelé, i když jsem jich kvuli mé samotářskosti neměla moc, třeba mi můžou pomoct. Řekla jsem si v duchu: Maminka měla pravdu, ale co teď když jsem v téhle jámě? Kamarádi zahlédli v dálce malé světýlko a řekli mi to. Půjdeme za tím světlem, třeba na něco narazíme. Odkulhala jsem se sama k tomu světlu, kamarádi si jen lízali rány. Najednou se přede mnou oběvila brána, kam asi může vést? Bez většího přemýšlení jsem do ní odkulhala. Do brány do Atlancie.

Během cesty portálem se mi záhadným jevem uzdravila tlapka. A získala jsem schopnost ovládat vítr.

Magie:

1. úroveň
20 m-bodů

Dovednosti:

Obor:počet dovednostních bodůmax. počet dovednostních bodů
Rychlost8130
Síla880
Vytrvalost790
Nenápadnost850
 


Komentáře

1 attila | 30. listopadu 2015 v 17:34 | Reagovat

Ahoj ainariël,vëneo a spol. Lisny je další hráčka naší hry. Můžu vám napvědět, že je to má nejlepší kamarádka.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.