Prosinec 2015

Cechy

26. prosince 2015 v 12:52 | Attila a Ai. |  O Atlancii - vše co potřebuješ ke hře vědět
Cechy jsou místa, kde jsou sdružováni obyvatelé Atlancie. V cechu si můžete vydělávat za pomocí misí, najít si nové přátele. V podstatě to je něco jako základna, odkud budete posíláni na různá místa. Každý cech má svého mistra - systémovou postavu, kterou bude hrát někdo z adminů.
Pro vstup do cechu stačí dojít na jeho území a kontaktovat mistra.
Mise se rozdělují podle obtížnosti. Většinou platí: čím je mise obtížnější, tím větší je odměna za její splnění. Jsou ale i vyjímky.
Nejlehčími jsou mise D, ke kterým mají přístup všichni. Nejsou nic extra dobrodružného, ale jsou vyhledávané kvůli dostupnósti. Může se jednat i o domácí práce...
Mise typu C jsou dostupné těm, kteří mají nad 30 dovednostních bodů. Může to být něco na způsob hlídání pevností/domů/skladů, těžší fyzické práce...
B mise již obsahují trochu soubojů nebo magie. Jsou přístupné bystostem s alespoň 2-mi magiemi nebo 1 magií na vyšší úrovni.
Mise A jsou již celkem náročné, zadání se podobají B misím. Podmínkou pro A isi jsou 2 pokročilejší magie a dovednosti nad 60.
Mise typu S jsou dostupné jen pro ty, které vybere sám mistr. Jsou velice nebezpečné, ale odměny jsou většinou opravdu velkolepé.
Po každé misi se vám přičte několik dovedností.
Mistr je ten nejsilnější a nejrozumnější z cechu. Má za úkol dohlížet na ostatní členy cechu, jejich zdraví a bezpečí. Nesmí však zasahovat do jejich misí a ostatní ho tak často nevidí. Jeho schopnosti jsou většinou pro všechny záhadou, ale není na škodu zajít si za ním pro radu. Vždy by si na vás měl udělat čas.
Našimi nynějšími cechy jsou:

Shirami Gerel- nachází se na části Attelanských ledových plání a zasahuje do části savany, a níš sousedí

Sar Chizu- nachází se na celé společné oblasti, části lilieiných gejzírů a zasahuje do části
středových hor

Mise můžete samozřejmě brát jen ze svého cechu, nějaké budou vždy na vaší nástěnce. Společenství bude samozřejmě mít také svůj vlastní prostor, konkrétněji nějakou budovu, kde můžete trávit svůj čas s ostatními nebo i přespat.
Samozřejmě nemusíte trávit veškeré svoje volno v cechu.

Důvody nepřítomnosti

26. prosince 2015 v 9:55 | Attila |  Novinky
Páč jsem se rozhodla, že bych chtěla, aby tento blog byl aktivní, tak pokud časem někdo přibyde, ráda bych, aby jste mi hlásili, kdyby jste tu náhodou nebyli, kdy pujdete pryč a kdy se zase vrátíte, nebo v které dny (v týdnu) na počítači být nemůžete. (Do komentářů). Díky

- Vaše Attilka

Akce a soutěže

26. prosince 2015 v 9:31 | Attila

Tady, jak již z názvu vyznívá, budu zveřejňovat soutěže a různé akce, či qesty na naší mapě. Za každou splněnou akci získáte dárek. Novou magii, m-body či dovednosti, nom zkrátka tak, na kolik % bude Vaše odpověď odpovídat a jak se rozhodne hlavní Admin (Attilka).

Hodně štěstí
;-) Attilka

Loterie
Hoja^^ od dneška běží nová akce a to Loterie!
Každý jistě ví, o co jde. Tento týden se mi přihlaste a podle počtu účastnících budu dva za sebou jdoucí týdny, každý týden, rozdělovat náhodné dárky :-)
Abyste si nemysleli, že jsem nespravedlivá, udělám to pomocí papírků atd. Nebojte, každý za ty dva týdny určitě něco vyhraje.
Akce potřebuje min. 4 lidi, a pak může odstartovat. Na účastníky budu čekat max. do neděle, pokud bude počet naplněn dřív, tak v sobotu. Je možné, že jednou nic nevyhrajete, ale věřím v opak.
A co tam můžete vyhrát? Tentokrát to bude hlavně vybavení pro postavy (zbraně, talismany, náhrdelníky. atd. ), a samozdřejmně peníze (Diamanty, safíry a doubly) a možná se tam vloudí i něco jako dovednosti, či m-body. Jackpot bude nová magie, a to magie Nahytai nebo Přemisťování :-)
Dnes jsem měla dobrý den, takže budu hodná a dám takovéhle ceny :-)
A jak si losy brát? Jednoduše. Jakmile jste se zaregistrovali, tak vám už losy dávám automaticky a tady v komentářích vyhlásím ceny.

Doufám, že se akce bude líbit
S pozdravem Attila

Poznávačka I.
Nová soutěž! A to poznávačka. Získejte dably a safíry! V poznávačce jde o to, že poznáváte hráče. Tohle je první kolo, které bude trvat do 20. ledna. Posílejte svoje odpovědi na e-mail Atlancie. Ceny: Safíry a doubly

Vlk, který je bílý, ale má na sobě barevné šmouhy
Dosud jediný drak s magií ohně
Je to dívka s magií Země a Vítr a právě je na Lost Island
Dosud jediná víla
Má magii elektřina a má i křídla
Měnič
Černý vlk

Vždy to odesílejte ve správném pořadí

právě probíhá

Toť vše
Attila


Kreslící soutěž
Přidejte se do nové soutěže, která bude samozdřejmě spočívat v kreslení. Jedná se o sautěž, v které budete podle zadání kreslit nějakou postavu. Nejhezčí obrázek dostane ocenění! ( I místo 2., či případně 3. )

Zde je zadání:

Druh: Víla
Pohlaví: Dívka
Křídla: Motýlí, žluto-bílá
Tenké a štíhlé tělo, má na somě žluto-oranžové šaty, je hodně vysoká, má modré oči a trochu menší nos
Vlasy: Budou dlouhé, až k pasu, avšak zapletené do copánku, jsou zrzavé s nádechem červené
Obličej: Má malý obličej, oči jí zakrývají vlasy, které nejsou v copu

Ceny: 1.místo - 2 safíry, 20 doubly, 1 diamant, 25 m-bodů a 5 dovednostních bodů
2.místo - 1 safír, 10 doubly, 20 m-bodů a 5 dovednostních bodů
3.místo - 5 doblů, 15 m- bodů a 5 dovednostních bodů
Pokud se Vás zúčastní více, o cenách se ještě dohodneme
Kresby odesílejte na e-mail Atlancie!
Do 27.ledna

právě probíhá

Hodně štěstí
-Attila

Pf 2016
Až do 1.1. 2016 mi můžete posílat Vaší vlastní tvorbu (na e-mail blogu). Za každé Pf- ko dostanete 15 m-bodů a 5 dovednostních bodů. A kolik jich můžete posílat? Kolik chcete. Pokud budete posílat víc, napíšu Vám pro přehled pak vše tady. Také přeji šťastný nový rok!
Už skončilo

Stále se přímají nové magie! Nové magie
:)
A máme tu první akci
Jelikož Attlancie byla trochu pozadu, tak Vánoční dárky budu rozdávat až do Silvestra. Každý, kdo se přihlásí, dostane 8 dovednostních bodů, které si může do schopností rozdělit, jak chce. Pište tady v komentářích!
skončilo

Otázky a Odpovědi

26. prosince 2015 v 9:27
Zde se můžete ne cokoli ptát (do komentářů) a my Vám s radostí odpovíme.

Toť vše
-Attilka

Hledám lidi na počasí

26. prosince 2015 v 9:19 | Attila
Nom, jak říkám, nestíhám vše. Byla bych ráda, aby mi někdo pomohl s počasím a to tak, že by do komentářů počasí napsal a já bych ho pak zveřejnila. Budu ráda za každého dobrovolníky, hlašte se tady v komentářích. Dobrovolníci budou dostávat určitou odměnu, určím podle délky a puntičkování. Koho uznám stává se počasňákem (max. 2 lidi). Díky
Hodně štěstí
~Attilka

Nové magie

25. prosince 2015 v 20:32 | Attila
Chtěla bych jen dodat, že se mi tu něco nezdá. Myslím, že by to mohly vylepšit nové magie s umožnit tak větší rozmanitost. Jak? Lehce. Napište mi do komentářů vše o magii, co jste vymysleli a případně o nějaký ten obrázek. Mělo by to být udpořàdsné tak, jak to máme v jiných magiích. Za každou přijatou získáte nějakou odměnu, podle toho, jak je tato magie originální.
Hodně štěstí
~Attilka