Cechy

26. prosince 2015 v 12:52 | Attila a Ai. |  O Atlancii - vše co potřebuješ ke hře vědět
Cechy jsou místa, kde jsou sdružováni obyvatelé Atlancie. V cechu si můžete vydělávat za pomocí misí, najít si nové přátele. V podstatě to je něco jako základna, odkud budete posíláni na různá místa. Každý cech má svého mistra - systémovou postavu, kterou bude hrát někdo z adminů.
Pro vstup do cechu stačí dojít na jeho území a kontaktovat mistra.
Mise se rozdělují podle obtížnosti. Většinou platí: čím je mise obtížnější, tím větší je odměna za její splnění. Jsou ale i vyjímky.
Nejlehčími jsou mise D, ke kterým mají přístup všichni. Nejsou nic extra dobrodružného, ale jsou vyhledávané kvůli dostupnósti. Může se jednat i o domácí práce...
Mise typu C jsou dostupné těm, kteří mají nad 30 dovednostních bodů. Může to být něco na způsob hlídání pevností/domů/skladů, těžší fyzické práce...
B mise již obsahují trochu soubojů nebo magie. Jsou přístupné bystostem s alespoň 2-mi magiemi nebo 1 magií na vyšší úrovni.
Mise A jsou již celkem náročné, zadání se podobají B misím. Podmínkou pro A isi jsou 2 pokročilejší magie a dovednosti nad 60.
Mise typu S jsou dostupné jen pro ty, které vybere sám mistr. Jsou velice nebezpečné, ale odměny jsou většinou opravdu velkolepé.
Po každé misi se vám přičte několik dovedností.
Mistr je ten nejsilnější a nejrozumnější z cechu. Má za úkol dohlížet na ostatní členy cechu, jejich zdraví a bezpečí. Nesmí však zasahovat do jejich misí a ostatní ho tak často nevidí. Jeho schopnosti jsou většinou pro všechny záhadou, ale není na škodu zajít si za ním pro radu. Vždy by si na vás měl udělat čas.
Našimi nynějšími cechy jsou:

Shirami Gerel- nachází se na části Attelanských ledových plání a zasahuje do části savany, a níš sousedí

Sar Chizu- nachází se na celé společné oblasti, části lilieiných gejzírů a zasahuje do části
středových hor

Mise můžete samozřejmě brát jen ze svého cechu, nějaké budou vždy na vaší nástěnce. Společenství bude samozřejmě mít také svůj vlastní prostor, konkrétněji nějakou budovu, kde můžete trávit svůj čas s ostatními nebo i přespat.
Samozřejmě nemusíte trávit veškeré svoje volno v cechu.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.