Calimë

17. ledna 2016 v 9:30 | Attila |  Hráči

Calimë

Elfka
25 m-bodů


POVAHA:
Calimë je nemotorná, ale pečlivá elfka, která si jen namlouvá že je samostatná a vše dokáže bez pomoci. Na svůj druh není tak elegantní a vznešená, protože jako malé dítě neměla výcvik. Je ale obratná a výborně ovládá luk, meč a jízdu na koni. Ráda se zasměje, ale i ráda rozesměje. Není samotářská, ale na přátelích není závislá. Chová se spíš jako chlapec, protože jí prostě nebaví nosit šaty nebo se nebo jen elegantně sedět doma v křesle a číst spisi moudrých elfů. Raději si vyleze někam na strom nebo jde jezdit na koni.
Je pravdomluvná a nikdy nepodvádí
Snaží se mít hodně přátel, které si většinou získá díky své laskavosti a ochotě pomoci. Svým přátelům je věrná a nikdy by je neprodala i kdyby jí šlo o život. I když toho hodně namluví, neprozradí to co nemá být prozrazeno. Není samotářská, ale na přátelích není závislá.
Nenechá si nic líbit a za svou pověst vytrvale bojuje. Má ale i své rány na duši a tématu o své minulosti se snaží vyhýbybat, protože by jí mohla opustit nějaká ta slza.
Moc nemá ráda své sourozence Roccondil a Eruvérë, protože se nad ní a její mladší sestru Erumë povišují. Pro Erumë by udělala vše, jednou by chtěla, aby jejich rodiny byli sousedé a ony nejlepší přítelkyně které se navzájem starají o své děti.

PŘÍBĚH:
Narodila se do početné rodiny, jako třetí dítě své matce Vénëa a otcovi Alasseo. O svých rodičích ale nechce podrobněji mluvit
Teď si tedy zbyli jen ona a její sourozenci, protože nevědí kde mají své příbuzné jak z otcovy strany, tak i z matčiny. Nikdy se o to moc nezajímali, protože byli šťastní když si žili jen jako jedna rodina. Ale co by dali za prarodiče teď...
Roccondil a Eruvérë sice mají zaměstnání, ale nijak moc velký plat, tak se Calimë vydává na výpravy aby mohla pomoci jiným lidem co svou práci nemohou vykonat nebo jsou prostě jen líní. Tím si Calimë dodala dost odvahy aby putovala sama. Vlastně musí. Doma má malou sestřičku Erumë, která je teď dlouhodobě nemocná a potřebuje drahé léky.

ZAJÍMAVOSTI
Rychle běhá a má docela dobrý postřeh. Má ráda noc pod širákem takže jí příroda vůbec nevadí. Dokáže vycítit jak se jiní osoba v dané chvíli cítí.

Rodina:
Matka- Vénea
Otec- Alasseo
Starší bratr- Roccindil (27)
Starší sestra-Eruvérë (25)
Mladší sestra-Erumë (12)

Věk
- Narozena 15. Června 1994 (22)

OblastPočet dovednostních bodůMaximální počet dov. bodů
Běh590
Hbitost5150
Rychlost560
Vytrvalost7
50

Měny:

doubly:
70
safíry:
4
diamanty:
1
 


Komentáře

1 Irais | E-mail | Web | 17. dubna 2016 v 17:18 | Reagovat

Thanks for coiunrbtting. It's helped me understand the issues.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.