Aura

8. února 2016 v 19:16 | Attila |  Hráči

AuraElfka

Magie:


Povaha:

Rebelská, odvážná, ,,zlobivá" , nebojí se vyjádřit, trochu až blázen :-D, lehce neslušná k ostatním...


Příběh:

(Je to krátké omlouvám se časem to zpestřím)
Aura je dívka, co už odmalička žije v děckém domově. Teď jí přestěhovali do nového, který má oddělenou školu od děckého domova a chodí do školy s normálními dětmi, co rodiče mají.
Znovu jsem nestíhala. Běžela jsem do školy. Bylo za pět minut osm a já to měla do školy ještě tak deset minut (no jo to bylo tím, že mě přestěhovali do toho novýho děcáku). Nejhorší bylo, že jsem v té škole byla nová. Cestu jsem si proto pamatovala jen matně. A asi osud tomu chtěl, že jsem špatně zahnula a místo do ulice Alpského, jsem vběhla do ulice Ponurá. Byla vážně...ponurá. Já si říkala, že jsem tudy včera nešla, ale říkala jsem si taky, že to je třeba skratka. Běžela jsem jako o závod, že snad bych to mohla stihnout. Najednou jsem před sebou uviděla něco jako velkou kamennou bránu, ale dřív než jsem se stihla vzpamatovat, že tam je a než jsem v té rychlosti stihla zastavil, proběhla jsem jí skrz.
Jenže už jsem nebyla v ponuré ulici. Běžela jsem lučním kvítím a zelenou trávou. Konečně jsem mohla zastavit. Všude kolem krásné stromy, zeleň, prostě krásně. Jenže člověk si tu krásu neužije, když vůbec neví kde je, a je možná i sto mil od domova. Chytla jsem se za hlavu a v tom jsem sebou málem sekla na zem. Na hlavě jsem měla něco dlouhého jako rohy, nebo UŠI?!?!


Vzhled:

Aura má blond až skoro zlaté vlasy, světlou pleť, velké zelené oči a výrazné rty. Je trochu menší než osatní elfové. Kdyby neměla ty uši, asi by si jí všichni pletli se skřítkem. Má ráda růžovou a zelenou i jejich kombinaci.

Zajímavosti:

Aura byla nejdřív člověk a nevěděla o svých schopnostech. I když je uměla. Například jednou, když neměli na zahrádce před děckým domovem pořád jahůdky, byla smutná a pořád na to myslela. Ráno se tam objevili. Nebylo to poprvé ani naposled. Jen Auře to přišlo jako náhoda. Její rodiče byli taky elfové, jen ona si myslí, že umřeli.


Rodina:

Matka: Gaia, (Elfka, jedna z nejlepších v magii země)
Otec: Taurus (Otec Aury byl Mág, co se měnil v kentaura. Jeho rodiče byli právě mág a kentaur a on byl mág, který se mohl proměnit v kentaura. Aura však tuto schopnost nezdědila)
O sourozencích se zatím neví, ale kdo ví když Aura nevěděla o rodičích, tak by nemusela vědět ani o sourozencích.


Věk:

14 (2002)

OborPočet bodůMaximální počet bodů
Nenápadnost1090
Hbitost10150
Rychlost560
Vytrvalost550
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.